XLT Ovens SP9506A-3270 Conveyor Belt, 32″ x 17.165′
SKU: SP9506A-3270
XLT Ovens SP9506A-3270 Conveyor Belt 32in x 17.165ft provides a 32-inch belt for extended conveyor length, ensuring effective food processing.
Description
XLT Ovens SP 9506A-3270 Genuine OEM Replacement Part
XLT SP 9506A-3270 Genuine OEM Replacement Part
CONVEYOR BELT 32IN X 17.16FT
Additional information
weight iconWeight9.978 lbs
Dimensions91.44 × 17.78 × 15.24 in